מערכות טלפוניה בענן

מה אנחנו עושים בשבילך

אנחנו פשוט מקדמים אותך לתקשורת עסקית חוצת גבולות וטכנולוגיה!

טכנולוגיית ענן מחוללת שינוי!

אנחנו ב-RESHETCALL עוסקים ומתמחים בהטמעת פתרונות טכנולוגיים מבוססי ענן למוקדים טלפוניים ומרכזיות IP לכל סוגי העסקים. פתרונות אלו מאפשרים לכל אחד אחת מכם ליהנות מחידושים טכנולוגיים מחוללי שינוי בסביבת העבודה המודרנית.

חיסכון גלובאלי!

מערכות ה - CALL CENTER שלנו הן מערכות מתקדמות וחכמות הפועלות באופן רציף מכל מקום בעולם ובכל רגע נתון. מערכות אלו מוקמות בעבורכם ללא עלויות הקמה מיותרות וללא צורך בעדכוני גרסאות ועלויות תחזוקה שוטפות - הכול אצלנו מתנהל בשיטת Pay Per Use – תשלום מותאם שימוש בלבד. המערכות שלנו משלבות בתוכן: מספרי טלפון בינלאומיים ב-80 מדינות לרבות מספרי שיחת חינם Toll Free ומספרי Premium, מערכת שיחות בינלאומיות ושירותי SIP Trunk בינלאומיים, אופציית משלוח SMSים בינלאומי ל- 217 מדינות ועוד.

פתרון טכנולוגי מלא, גמיש ומודולרי!

הפתרונות הטכנולוגיים המוצעים על ידינו מותאמים לצרכיו הייחודים של כל בית עסק. צוותי הפיתוח שלנו לומדים להכיר את צרכיו התפעוליים של כל בית עסק ולאחר מכן מתאימים בעבורו את הפתרון האופטימאלי. מערכות ה-CALL CENTER שלנו כוללות פתרונות כגון: הקלטה ואירכוב שיחות טלפון כשירות SaaS ללא רכישת ציוד, שירות פקס למייל ומשלוח פקסים באמצעות מדפסת וירטואלית, צ'ט פנים ארגוני מאובטח ומוצפן ועוד.

כל מה שצריך במקום אחד!

אצלנו בחברת RESHETCALL, תוכלו למצוא את כל מה שצריך על מנת להבטיח לעצמכם פתרונות תקשורת מתקדמים אשר יסייעו לכם לשפר ולייעל את מערכי השירות והשיווק בבית העסק.

למה כדאי גם לך לבחור בנו?

✔ הקמה מיידית  ✔ תשלום לפי שימוש  ✔ עדכוני תוכנה אוטומטיים  ✔ אמינות גבוהה

כשעובדים עם צוות חזק, דינמי, צעיר ורעב, התוצאות לא מאחרות להגיע. אנחנו נוביל גם אותך, לדרך בה עסקים חושבים ופועלים כיום.

הלקוחות שלנו