הפתרונות שלנו

IVR - נתב שיחות דינאמי למענה טלפוני בזמינות גבוהה

פתרונות הטלפוניה המוצעים על ידינו משלבים בתוכם מערכות IVR לניתוב שיחות. מערכות ה-IVR שלנו יאפשרו גם לכם לייצר מענה טלפוני בזמינות גבוהה ואיכותית, וכל זאת בהתאם לצרכי העסק. בין יתר הפיצ'רים העומדים לרשותכם במערכות הניתוב שלנו תוכלו למצוא: ניתוב שיחות בהתאם לימי ושעות פעילות העסק, ניתוב שיחות חלופי לנייד/למזכירות/לשלוחה אחרת, ניתוב שיחה מזוהה, ניתוב ישיר לשלוחה המבוקשת, ניתוב אוטומאטי למספר החיוג האחרון, ניתוב שיחות לפי קוד זיהוי ופיצ'רים נוספים  אשר יסייעו גם לכם לא לפספס אף שיחה!

DIALER- חייגן שיחות אוטומטי לשיחות יוצאות

אנחנו ברשתקול עושים הכול על מנת לשפר ולייעל את פעילות המוקדים הטלפוניים של לקוחותינו, ולצורך כך, פיתחנו בעבורכם את ה – DIALER, חייגן שיחות אוטומטי המיועד לצרכי יצירת שיחות יוצאות בקצב מתוזמן וקבוע. השיחות היוצאות האוטומטיות שלנו יוצרות אינטגרציה עם מוקד השירות ומפנים את השיחה היוצאת כשיחה נכנסת לנציג הרלוונטי. פעולה זו מאפשרת לכם לשפר ולייעל את פעילות המוקד ולקדם את נושא השירות והמענה הישיר ללקוח.

קישור ל - SOCIAL MEDIA

כיום, חלק נכבד מפעילותו השיווקית של כל בית עסק מתנהלת באמצעות רשת האינטרנט והרשתות החברתיות. אנחנו ברשתקול מודעים לחשיבותו של המרחב הוירטואלי כחלק אינטגראלי במערכי השירות והשיווק של העסקים השונים, ולצורך כך פיתחנו עבורכם ממשקי קישור מיידיים בין מוקדי השירות ומרכזיות ה – IP לאתר האינטרנט ועולם הרשתות החברתיות. ממשקי הקישור האוטומטיים שלנו  מאפשרים לכם ליצור חיבור מיידי ומתקדם מסוגו עם קהל הגולשים המעוניינים ליצור עמכם קשר בזמן אמת!

מערכת צ'ט פנים וחוץ ארגונית

בעשייה הדינמית והיומיומית של כל ארגון ובית עסק, קיים צורך במתן מענה מיידי, מהיר ומדויק לעניינים שונים העולים על סדר היום. לצורך כך, פתחנו עבורכם מערכת צ'טים מתקדמת מסוגה המאפשרת לכם לייצר תקשורת טקסטואלית מהירה גם בין עובדי הארגון במסגרת צ'ט פנים ארגוני מאובטח ומוצפן וגם בין עובדי הארגון לקהל הלקוחות באמצעות מערכת צ'טים חוץ ארגונית המוטמעת באתר האינטרנט ובעמודי הפרופיל של בית העסק ברשתות החברתיות.